Setne urodziny najstarszej mieszkanki gminy Jasło

Dodano: 01.03.2012
A A A
28 lutego 2012 r. pani Zofia Juszczyk z miejscowości Kowalowy skończyła 100 lat! Pytana o przepis na długowieczność mówi - Nie wiem. Ja całe życie ciężko pracowałam.
28 lutego 2012 r. pani Zofia Juszczyk z miejscowości Kowalowy skończyła 100 lat! Pytana o przepis na długowieczność mówi - Nie wiem. Ja całe życie ciężko pracowałam. Rodzina podpowiadała, że czyste powietrze, pobliski las na pewno przyczyniły się do tak dobrej formy Jubilatki. Najstarsza mieszkanka gminy Jasło jest osobą w pełni samodzielną, rezolutną i uśmiechniętą.Wszyscy zgromadzeni odśpiewali gromkie "Dwieście lat!". Był szampan, kwiaty i prezenty od wójta gminy Jasło, proboszcza parafii p.w. Wniebowzięcia NMP w Jaśle, przedstawicieli Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, radnej i sołtysa Kowalów.Wszyscy zgromadzeni, rodzina i zaproszeni goście, życzyli Pani Zofii kolejnych lat w dobrym zdrowiu -  Wszystkiego najlepszego Pani Zofio!Jubilatka zamieszkiwała od urodzenia w Kowalowach. Z mężem, który zmarł czternaście lat temu prowadziła niewielkie gospodarstwo rolne. Oboje wychowali czworo dzieci – trzech synów i córkę. Stulatka doczekała się pięciorga wnucząt i trzech prawnuków.Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności