Dzień Dziecka w Kowalowach

Dodano: 14.06.2011
A A A
W dniu 1 czerwca 2011 roku obok Domu Świetlicowego w Kowalowach odbyło się ognisko z okazji Dnia Dziecka.
 

    W dniu 1 czerwca 2011 roku obok Domu Świetlicowego w Kowalowach odbyło się ognisko z okazji Dnia Dziecka. Uczestniczyło w nim trzynaścioro dzieci w wieku od 5 do 15 lat. Dzieci piekły kiełbasę w miłej atmosferze, rozmawiając o swoich planach na wakacje i marzeniach z nimi związanych. Otrzymały również napoje, słodycze i lody. Resztę czasu spędziły na grach i zabawach na świeżym powietrzu: grały w piłkę, skakały w gumę, grały w badmintona, rzucały bumerangiem oraz urządziły zawody w bieganiu.
Jak się potem okazało, były bardzo zadowolone ze spędzenia czasu w taki sposób. Doszły do wniosku, iż aktywność na świeżym powietrzu jest o wiele bardziej ciekawa i atrakcyjna niż siedzenie przed komputerem...    W imieniu swoim i swoich podopiecznych bardzo dziękuję naszym stałym i niezawodnym sponsorom - panu Adamowi Filipowi – przedsiębiorcy z Kowalów, pani Marii Liszce - radnej sołectw Gorajowice i Kowalowy oraz panu Tadeuszowi Wolskiemu -  sołtysowi wsi Kowalowy.                                      
               
Instruktor świetlicy w Kowalowach
mgr Edyta FrańczakCookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności