Akademia Pomysłów w Szebniach

Dodano: 31.05.2019
A A A
Szóste warsztaty artystyczne dla dorosłych mieszkańców gminy Jasło  w ramach funkcjonowania Akademii Pomysłów, odbyły się 29 maja 2019 r. w czytelni Gminnej Biblioteki Publicznej w Jaśle z/s w Szebniach. Uczestniczki stworzyły kwiatowe kompozycje w formie flowerboxów. Kwiaty w pudelku składały się z kompozycji z róż w gustownym, okrągłym pudełku.
Nasze zajęcia są okazją do odkrywania zdolności artystycznych drzemiących w każdym z nas oraz doskonałą formą spędzenia wolnego czasu. Zajęcia są tematycznie przystosowane do zainteresowań i zdolności uczestniczek.

Następne spotkanie w ramach Akademii Pomysłów odbędzie się w Filii GBP w Warzycach, pod koniec czerwca w Czytelni GBP w Jaśle z/s w Szebniach, na które zapraszamy.
Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy pod numerem telefonu 134428366.

GBP w Jaśle z/s w Szebniach

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności