Akademia Pomysłów w Warzycach

Dodano: 05.04.2019
A A A
Dziesięć mieszkanek Warzyc 2 kwietnia b.r. miało możliwość sprawdzenia swoich umiejętności rękodzielniczych. W ramach Akademii Pomysłów skierowanej do dorosłych mieszkańców naszej gminy zorganizowanej przez Gminną Bibliotekę Publiczną, uczestnicy mogą rozwijać swoje zdolności plastyczne, ale również mają możliwość wymieniać się doświadczeniami i umiejętnościami, a także porozmawiać o przeczytanych ostatnio książkach. Przede wszystkim był to mile i aktywnie spędzony czas. Podczas warsztatów wykonywano wiosenno – wielkanocne wianki na bazie wiklinowego koła. Kolejne spotkanie planujemy już za miesiąc po weekendzie majowym.

E. Wieczorek

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności