Dzień mamy w Łaskach

Dodano: 11.06.2019
A A A
W dniach 21 i 22 maja w świetlicy w Łaskach odbyły się warsztaty plastyczno- techniczne pod nazwą ,,Upominek dla mamy”. Zbliżający się Dzień Mamy skłonił uczestników zajęć świetlicowych do wytężenia wyobraźni i wykonania własnoręcznie upominków dla kochanej mamy. Tym razem Mama otrzymała prezent w postaci laurki oraz kwiatka w doniczce. Doniczki zostały wykonane własnoręcznie z  masy gipsowej , a później obsadzone je przyniesionymi roślinkami. Laurki natomiast wykonano w technice 3D  i ozdobione według własnego pomysłu. Prezenty  te są symbolem dziecięcej miłości i pamięci o tym jak ważną rolę pełnią Rodzice w życiu każdego z nas. Osobiście zrobiony i podarowany przez dziecko prezent jest o wiele bardziej cenny dla każdego rodziców niż ten kupiony w sklepie. 
 
Pamiętajmy o naszych RODZICACH każdego dnia nie tylko od święta.
 
WSZYSKIM RODZICOM ŻYCZYMY, ABY ZAWSZE  MIELI POWODY DO DUMY ZE SWOICH DZIECI - TYCH   MAŁYCH I TYCH DUŻYCH.
 
Droga Mamo! Dziękuję za każdy spędzony wspólnie z Tobą dzień, za pokazywanie mi świata, za uczenie bycia odważnym, wolnym i otwartym na innych. Kocham Cię za wszystko i na zawsze!

E.Stachura

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności