FERIE W ŻÓŁKOWIE

Dodano: 12.02.2018
A A A
W tym roku zimowe ferie szkolne trwały w woj. podkarpackim od 29 stycznia do 9 lutego. Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle - Świetlica w Żółkowie zorganizowali zajęcia feryjne pt. ,,FERIE Z PASJĄ”.  Pasja - to nic innego jak ulubione zajęcie, coś co chce i lubi się robić najbardziej. Dlatego uczestnicy zajęć feryjnych wybierali sobie możliwość spędzania czasu - każdy to co lubi robić najbardziej.

Dziewczynki wybierały najczęściej zajęcia plastyczne- robiły witrażowe obrazki, plotły ozdoby z wikliny papierowej, na zabawę karnawałową zrobiły pięknie ozdobione maski, z talerzyków papierowych wyczarowały śmieszne zwierzaki. Z okazji zbliżających się Walentynek powstały dekoracyjne serduszka do ozdobienia np. okna czy pokoju.

Chłopcy oczywiście wybierali gry telewizyjne (bez przesady), bilard, piłkarzyki czy cymbergaj. Uczestnicy zajęć grali też w karty ,układali puzzle i wieżę Jenga. Czyli dla każdego coś fajnego.

W czwartek, 1 lutego, dzieciaki z Żółkowa dostały zaproszenie do świetlicy w Niegłowicach na taneczne zajęcia Zumby. Jak na gospodarza przystało – świetlica po zajęciach ugościła uczestników  pysznymi, zdrowymi kanapkami przygotowanymi przez zaprzyjaźnione ze świetlicą mamy.

W czwartek 8 lutego świetlica w Żółkowie gościła dzieciaki z Niegłowic i Łask. Tłusty Czwartek to okazja do ostatnich karnawałowych zabaw i taka miała miejsce - oczywiście z przebraniami. Wszyscy świetnie się bawili podczas konkursów, zabaw i zgadywanek. Lecz największą zabawę mieli najodważniejsi – bo odważyli się zaśpiewać karaoke. Jako, że był to Tłusty Czwartek, więc musiały na stole królować pączki a także pieczona kiełbaska.

Mamy nadzieję, że każdy z uczestników znalazł dla siebie ciekawe zajęcia oraz mile spędził ferie z kolegami i przyjaciółmi.

Dziękujemy panią z KGW  oraz Panu Sołtysowi z Żółkowa za pomoc przy organizacji zajęć oraz ufundowanie dzieciakom poczęstunku nie tylko podczas zabawy ale też każdego dnia ferii.


J. Pawluś

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności