Dodano: 19.10.2015
Kamil Jędryczka z SP nr 2 w Osobnicy - mistrzem powiatu jasielskiego w biegach przełajowych

W dniu 6 października odbyły się Powiatowe zawody w biegach przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjum. Wśród kilkunastu szkół powiatu jasielskiego nie zabrakło także drużyny z naszej szkoły. W zawodach wystartowali: Mateusz Kosiek w kategorii: 2004 - 2003 oraz Kamil Jędryczka i Kacper Świątkowski w kategorii: 2006 - 2005. W wyniku zaciekłej rywalizacji Mateusz Kosiek był 13 - sty, Kacper Świątkowski - 10 - ty, natomiast Kamil Jędryczka został mistrzem powiatu, uzyskując najlepszy czas. Kamil będzie reprezentował powiat jasielski i gminę Jasło na zawodach wojewódzkich w Rzeszowie.

Gratulujemy naszym sportowcom i życzymy im kolejnych sukcesów.

SP 2 Osobnica