W czasie deszczu

Dodano: 11.06.2019
A A A
Niesprzyjająca majowa pogoda za oknem zapraszała do integracji i wspólnej zabawy w świetlicy GOK w Łaskach. W czasie spotkań każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie, bez względu na wiek. I duzi i mali rozwijali swoje zainteresowania oraz kreatywnie spędzali wolny czas.

Najmłodsi bawili się  grając w różne gry oraz w karty , rysowali i malowali farbami ,lepili z plasteliny lub modeliny ulubione figurki. Próbowali rywalizować między sobą podczas zabawy kręceniem hula-hop. Starsza młodzież preferowała rywalizację i brała udział w rozgrywkach w tenisa stołowego lub w gry typu kalambury. Miłośnicy gier komputerowych doskonalili swoje umiejętności i zainteresowania z zakresu informatyki. Każdy znalazł dla siebie interesujące i ciekawe zajęcie. Miło i kreatywnie spędził czas wśród kolegów i przyjaciół.

E. Stachura

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności