Zabawy choinkowe w Bierówce i Zimnej Wodzie

Dodano: 16.02.2016
A A A
Zabawa choinkowa wpisała się na stałe w kalendarz imprez organizowanych przez GOK świetlicę wiejską w Bierówce i Zimnej Wodzie i Radnego wsi pana Józefa Dziedzica.

W dniach 8 i 9 lutego w Domach Ludowych w Bierówce i Zimnej Wodzie na zabawę choinkową przybyły dzieci wraz rodzicami i opiekunami. Zorganizowana zabawa pełna była nie tylko tanecznych rytmów przy oprawie zespołu muzycznego ale także nie zabrakło wielu różnych gier, konkursów sprawnościowych, zabaw, warsztatów plastycznych pt. ,,Czas  na Walentynki”,  jak również konkursu plastycznego pt.,,Żyję bez uzależnień’’ dla starszych dzieci uczęszczających do świetlicy.

Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku oraz pamiątkowych zdjęć. Z zabawą choinkową nierozerwalnie związany jest Dziadek Mróz. Każde dziecko zostało obdarowane wspaniałą nagrodą i słodką paczką.

Dni te były naprawdę udane i niezwykłe. Z pewnością na długo pozostaną w naszej pamięci. W zabawie i zajęciach brało udział około 100 osób.                                                                                                        

M.Filip i J.Oszajca                                  

ZDJĘCIACookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności