Turniej w piłkę siatkową

Dodano: 19.02.2013
A A A
V Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Wiejskich o Puchar Wójta Gminy Jasło - Osobnica 16.02. 2013 r.

16 lutego br. już po raz piąty odbył się Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Wiejskich o Puchar Wójta Gminy Jasło. Na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Osobnicy spotkało się 6 drużyn z miejscowości Osobnica, Trzcinica, Warzyce, Wolica, Niegłowice  i  Gorajowice/Kowalowy. 

Po zaciętych meczach grupowych, stojących na bardzo wysokim poziomie, do finału awansowały drużyny Wolica i Gorajowice/Kowalowy.  Miejsca 5 – 6 przypadły zespołom z Warzyc i Niegłowic. W meczu o trzecie miejsce spotkały się ekipy z Osobnicy i Trzcinicy. Lepsza okazała się Osobnica, którą do trzeciego miejsca poprowadził najlepszy zawodnik turnieju – Paweł Pyznar.

Ostatni  finałowy mecz zawodów zakończył się zwycięstwem zespołu z Wolicy, która otrzymała okazały puchar. Każda z ekip dostała dyplom oraz nową piłkę do siatkówki, aby jeszcze lepiej przygotować się do przyszłorocznego turnieju. 

UG Jasło  


Cookies

Ta strona korzysta z cookies, które instalowane są w Twojej przeglądarce, więcej informacji w Polityce Prywatności