Spotkanie informacyjne w Urzędzie Miasta w Jaśle na temat wsparcia na założenie działalności gospodarczej.

Dodano: 18.01.2018

Bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące możliwości finansowania zakładania działalności gospodarczej.

Podczas spotkania zostaną omówione zasady ubiegania się o dotacje i pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Spotkanie skierowane jest do osób  zainteresowanych pozyskaniem środków na utworzenie firmy bez względu na wiek.

Miejsce spotkania: Urząd Miasta Jasła, ul Rynek 12, sala narad nr 102
Termin spotkania: 25 stycznia 2018 r. (czwartek) - godz. 10.00

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na sali konieczne jest zgłoszenie uczestnictwa. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: lpi.krosno@podkarpackie.pl lub telefonicznie pod numer 798 771 192 podając imię i nazwisko uczestnika oraz miejsce spotkania.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które powinniśmy zapewnić.

Spotkania są współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.

Organizator spotkania :
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krośnie